Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Změny obchodních podmínek a souhlasů / oznámeníOBCHODNÍ PODMÍNKY obchodní společnosti Tvořivý krámek v.o.s se sídlem Borotín 156, 391 35,... arr3PěnovkaJako novinku Vám přinášíme výrobky z pěnovky pro Vaše kreativní tvoření. Výrobky najdete v kategorii... arr3Montessori jemné v barváchJako novinku Vám přinášíme montessori pomůcky v barevném provedení, s příjemným měkkým a jemným... arr3E-shop spuštěnČást našeho portfolia je již v e-shopu dostupná. Na naplnění obsahu eshopu o další produkty a na...

KONTAKTY

Tvořivý krámek v.o.s
Borotín 156
391 35, Borotín
napište nám

O nás
O nás

 

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH NAŠEHO E-SHOPU :)

 

Jsme nová Česká firma zabývající se výrobou dřevěných výrobků pro děti. Naše výrobky jsou vyrobené z certifikované topolové překližky,dřevěné vláknité desky(lakované)a EVA guma. Připraveny k použití pro děti . V našem sortimentu najdete širokou škálu výrobků, vyberete si jak pro nejmenší děti, tak pro děti školního věku. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby zábavnou formou rozvíjely fantazii, motorické schopnosti a znalosti a vzdělávaly děti podle montessori principu. Naše výrobky vyrábíme s láskou a procházejí náročným testováním od našich dětí.

K výrobě používáme laser typu CO2 s rozměry 1250 x 800mm. Jsme schopni gravírovat prakticky jakoukoli grafiku do nejrůznějších materiálů a vyřezávat zcela libovolné a nečekané tvary. Naše technologie nám nabízí nečekané možnosti výroby ať už funkčních, designových, okrasných dekoračních, upomínkových, či reklamních předmětů, hraček, a mnoho mnoho dalšího. Pokud budete mít zájem o výrobky na míru, v případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo prostřednictvím e-mailu.

Naše výrobky jsou vyrobené v České Republice

Nakupovat u nás je zábava!

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Certifikáty

 

Přehled certifikátů překližky kterou používáme pro výrobu:

CARB-001-03-2016_plywood_cert.pdf

CATAS_Compensato-Multistrati_en_plywood_certifica.pdf

COC_FSC_PLYWOOD_CERTIFICATE_3.pdf

PLYWOOD_CERTIFICTE_2.pdf

Přehled certifikátů EVA gumy kterou používáme pro výrobu:

EN71_test_report_for_EVA_PMU_Hand.pdf

Formamide_free_report.pdf