Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Změna materiáluDnešního dne  21.1.2019 se mění  naše výrobky na: Dřevo vláknitá deska lakovaná v barvě  Javor ,Eva... arr3Změny obchodních podmínek a souhlasů / oznámeníOBCHODNÍ PODMÍNKY obchodní společnosti Tvořivý krámek v.o.s se sídlem Borotín 156, 391 35,... arr3PěnovkaJako novinku Vám přinášíme výrobky z pěnovky pro Vaše kreativní tvoření. Výrobky najdete v kategorii... arr3Montessori jemné v barváchJako novinku Vám přinášíme montessori pomůcky v barevném provedení, s příjemným měkkým a jemným... arr3E-shop spuštěnČást našeho portfolia je již v e-shopu dostupná. Na naplnění obsahu eshopu o další produkty a na...

KONTAKTY

Tvořivý krámek v.o.s
Borotín 156
391 35, Borotín
napište nám

O nás
O nás

 

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH NAŠEHO E-SHOPU :)

 

Jsme nová Česká firma zabývající se výrobou dřevěných výrobků pro děti. Naše výrobky jsou vyrobené z certifikované topolové překližky,dřevěné vláknité desky(lakované)a EVA guma. Připraveny k použití pro děti . V našem sortimentu najdete širokou škálu výrobků, vyberete si jak pro nejmenší děti, tak pro děti školního věku. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby zábavnou formou rozvíjely fantazii, motorické schopnosti a znalosti a vzdělávaly děti podle montessori principu. Naše výrobky vyrábíme s láskou a procházejí náročným testováním od našich dětí.

K výrobě používáme laser typu CO2 s rozměry 1250 x 800mm. Jsme schopni gravírovat prakticky jakoukoli grafiku do nejrůznějších materiálů a vyřezávat zcela libovolné a nečekané tvary. Naše technologie nám nabízí nečekané možnosti výroby ať už funkčních, designových, okrasných dekoračních, upomínkových, či reklamních předmětů, hraček, a mnoho mnoho dalšího. Pokud budete mít zájem o výrobky na míru, v případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo prostřednictvím e-mailu.

Naše výrobky jsou vyrobené v České Republice

Nakupovat u nás je zábava!

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Certifikáty

 

Přehled certifikátů překližky kterou používáme pro výrobu:

CARB-001-03-2016_plywood_cert.pdf

CATAS_Compensato-Multistrati_en_plywood_certifica.pdf

COC_FSC_PLYWOOD_CERTIFICATE_3.pdf

PLYWOOD_CERTIFICTE_2.pdf

Přehled certifikátů EVA gumy kterou používáme pro výrobu:

EN71_test_report_for_EVA_PMU_Hand.pdf

Formamide_free_report.pdf